Drużyny młodzieżowe - zapowiedź

18 czerwca jedna borecka drużyna młodzieżowa rozegra swój mecz ligowy. Młodziki podejmą u siebie Koronę Piaski. Wcześniej sezon zakończyli Trampkarze oraz Orliki.

Młodzik: Wisła Borek Wlkp. - Korona Piaski (18.06.2017, 11:00)

Dla podopiecznych Tomasza Gawrońskiego będzie to ostatnie spotkanie sezonu. Młodziki wygrały w bieżących rozgrywkach dziewięć spotkań, dwa zremisowały, a cztery razy przegrały - po dwa z mistrzem z Miejskiej Górki oraz wiceliderem z Bojanowa. Wiceliderem, którego nadal Wiślacy mogą wyprzedzić w tabeli. Szok Bojanowo musiałby jednak przegrać z zajmującą 5. miejsce Orlą Jutrosin. Wisła musi z kolei pokonać Koronę Piaski. Niedzielny rywali biało-zielonych zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Jesienią na boisku we Piaskach Wiślacy wygrali 6:3.