Drużyny młodzieżowe - zapowiedź

9 i 10 czerwca dwie boreckie drużyny młodzieżowe rozegrają swoje mecze ligowe. Trampkarze sezon 2016/17 zakończyli 3 czerwca.

Młodzik: Krobianka Krobia - Wisła Borek Wlkp. (09.06.2017, 18:00)

W piątek boreckie Młodziki rozegrają wyjazdowy mecz z Krobianką Krobia. Dla podopiecznych Tomasza Gawrońskiego będzie to przedostatnie spotkanie w tym sezonie. Przed tygodniem Młodziki zwycięstwem z Orlą Jutrosin zapewniły sobie miejsce na podium w swojej grupie, ale wciąż mają szansę na drugą pozycję. Szok Bojanowo musiałby jednak przegrać co najmniej jedno spotkanie z dwóch, które zagra przed własną publicznością.

Piątkowy rywal Wiślaków z 17 punktami na koncie zajmuje 7. miejsce w stawce dziewięciu zespołów. Zespół z Krobi nie ma już szansna awans w tabeli, nie grozi im również spadek o miejsce niżej. Dla Krobianki będzie to ostatnimecz w tym sezonie. Jesienią na boisku w Borku padł remis 1:1.

Orlik: Wisła Borek Wlkp. - Krobianka Krobia (10.06.2017, 12:00)

Ostatni mecz w sezonie rozegrają w sobotę boreckie Orliki. Dla Wiślaków będzie to już spotkanie o nic. Biało-zieloni sezon 2016/17 zakończą na 9. miejscu.Podopieczni Szymona Palczewskiego są jednak na fali i wygrali pięciu kolejnych ligowych potyczek. Czy Orliki wygrają po raz szósty i zakończą sezon w dobrych nastrojach? Jesienią Krobianka wygrała u siebie 5:3.