MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KOŹMIN CUP ‚2017
W niedzielę, 18 czerwca 2017 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Floriańskiej w Koźminie Wlkp. odbył się MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KOŹMIN CUP ‚2017 w kategorii ŻAK – rocznik 2008 i młodsi oraz ORLIK – rocznik 2006 i młodsi.
W kategorii ŻAKA udział wzięło 7 drużyn, natomiast w ORLIKACH 6 drużyn. Obydwa turnieje zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Nasi Orlicy zajęli III miejsce, a zawodnikiem turnieju wybrano Mikołaja Roszaka. Żaki uplasowały się na piątym miejscu.
Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Koźmin Cup ‚2017 kat. Żaki rocznik 2008 i młodsi
LP |
PARA |
GODZ. |
BOISKO |
DRUŻYNY |
WYNIK |
1 |
1-2 |
10:00 |
A |
GROM GOLINA – ASTRA KROTOSZYN |
1:0 |
2 |
3-4 |
10:00 |
B |
WISŁA BOREK WLKP. – GOS KOŹMIN WLKP. I |
0:1 |
3 |
5-6 |
10:12 |
A |
ASTRA KROTOSZYN II – ANTONIO JAROCIN |
1:2 |
4 |
7-1 |
10:12 |
B |
GOS KOŹMIN WLKP. II – GROM GOLINA |
0:0 |
5 |
2-3 |
10:24 |
A |
ASTRA KROTOSZYN – WISŁA BOREK WLKP. |
1:0 |
6 |
4-5 |
10:24 |
B |
GOS KOŹMIN WLKP. I – ASTRA KROTOSZYN II |
0:0 |
7 |
6-7 |
10:36 |
A |
ANTONIO JAROCIN – GOS KOŹMIN WLKP. II |
5:0 |
8 |
1-3 |
10:36 |
B |
GROM GOLINA – WISŁA BOREK WLKP. |
0:0 |
9 |
2-4 |
10:48 |
A |
ASTRA KROTOSZYN – GOS KOŹMIN WLKP. I |
0:1 |
10 |
5-7 |
10:48 |
B |
ASTRA KROTOSZYN II – GOS KOŹMIN WLKP. II |
0:1 |
11 |
6-1 |
11:00 |
A |
ANTONIO JAROCIN – GROM GOLINA |
1:0 |
12 |
3-5 |
11:00 |
B |
WISŁA BOREK WLKP. – ASTRA KROTOSZYN II |
1:0 |
13 |
4-6 |
11:12 |
A |
GOS KOŹMIN WLKP. I – ANTONIO JAROCIN |
0:1 |
14 |
2-7 |
11:12 |
B |
ASTRA KROTOSZYN – GOS KOŹMIN WLKP. II |
7:0 |
15 |
1-5 |
11:24 |
A |
GROM GOLINA – ASTRA KROTOSZYN II |
1:0 |
16 |
3-7 |
11:24 |
B |
WISŁA BOREK WLKP. – GOS KOŹMIN WLKP. II |
2:0 |
17 |
1-4 |
11:36 |
A |
GROM GOLINA – GOS KOŹMIN WLKP. I |
1:0 |
18 |
2-6 |
11:36 |
B |
ASTRA KROTOSZYN – ANTONIO JAROCIN |
2:1 |
19 |
4-7 |
11:48 |
A |
GOS KOŹMIN WLKP. I – GOS KOŹMIN WLKP. II |
1:0 |
20 |
3-6 |
11:48 |
B |
WISŁA BOREK WLKP. – ANTONIO JAROCIN |
0:1 |
21 |
2-5 |
12:00 |
A |
ASTRA KROTOSZYN – ASTRA KROTOSZYN II |
4:0 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce: ANTONIO JAROCIN – 15 pkt. /11:3/ +8
2 miejsce: ASTRA KROTOSZYN I – 12 pkt. /14:3/ +11
3 miejsce: GROM GOLINA – 11 pkt. /3:1/ +2
4 miejsce: GOS KOŹMIN WLKP. I – 10 pkt. /3:2/ +1
5 miejsce: WISŁA BOREK WLKP. – 7 pkt. /3:3/ 0
6 miejsce: GOS KOŹMIN WLKP. II – 4 pkt. /1:15/ -14
7 miejsce: ASTRA KROTOSZYN II – 1 pkt. /1:9/ -8
NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepszy bramkarz – Jan Banaszak – GOS KOŹMIN WLKP. I
Najlepszy zawodnik – Krzysztof Chudy – PUKS ANTONIO JAROCIN
Najlepszy strzelec – Mateusz Bochyński – ASTRA KROTOSZYN I
Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Koźmin Cup ‚2017 kat. Orliki rocznik 2006 i młodsi
LP |
PARA |
GODZ. |
BOISKO |
DRUŻYNY |
WYNIK |
1 |
1-6 |
10:00 |
1 |
ASTRA KROTOSZYN I – GOS KOŹMIN WLKP. II |
2:0 |
2 |
2-5 |
10:00 |
2 |
WISŁA BOREK WLKP. – GOS KOŹMIN WLKP. I |
1:1 |
3 |
3-1 |
10:15 |
1 |
ASTRA KROTOSZYN II – ASTRA KROTOSZYN I |
0:5 |
4 |
4-2 |
10:15 |
2 |
ASTRA KROTOSZYN III – WISŁA BOREK WLKP. |
1:2 |
5 |
3-6 |
10:30 |
1 |
ASTRA KROTOSZYN II – GOS KOŹMIN WLKP. II |
2:1 |
6 |
4-5 |
10:30 |
2 |
ASTRA KROTOSZYN III – GOS KOŹMIN WLKP. I |
0:3 |
7 |
2-6 |
10:45 |
1 |
WISŁA BOREK WLKP. – GOS KOŹMIN WLKP. II |
4:1 |
8 |
3-4 |
10:45 |
2 |
ASTRA KROTOSZYN II – ASTRA KROTOSZYN III |
0:4 |
9 |
5-1 |
11:00 |
1 |
GOS KOŹMIN WLKP. I – ASTRA KROTOSZYN I |
0:2 |
10 |
2-3 |
11:00 |
2 |
WISŁA BOREK WLKP. – ASTRA KROTOSZYN II |
3:0 |
11 |
6-4 |
11:15 |
1 |
GOS KOŹMIN WLKP. II – ASTRA KROTOSZYN III |
0:4 |
12 |
1-2 |
11:15 |
2 |
ASTRA KROTOSZYN I – WISŁA BOREK WLKP. |
1:0 |
13 |
6-5 |
11:30 |
1 |
GOS KOŹMIN WLKP. II – GOS KOŹMIN WLKP. I |
0:4 |
14 |
1-4 |
11:30 |
2 |
ASTRA KROTOSZYN I – ASTRA KROTOSZYN III |
1:1 |
15 |
5-3 |
11:45 |
1 |
GOS KOŹMIN WLKP. I – ASTRA KROTOSZYN II |
2:0 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1 miejsce: ASTRA KROTOSZYN I – 13 pkt. /11:1/ +10
2 miejsce: GOS KOŹMIN WLKP. I – 10 pkt. /10:3/ +7
3 miejsce: WISŁA BOREK WLKP. – 10 pkt. /10:4/ +6
4 miejsce: ASTRA KROTOSZYN III – 7 pkt. /10:6/ +4
5 miejsce: ASTRA KROTOSZYN II – 3 pkt. /2:15/ -13
6 miejsce: GOS KOŹMIN WLKP. II – 0 pkt. /2:16/ -14
NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepszy bramkarz – Tobiasz Celebański – GOS KOŹMIN WLKP. II
Najlepszy zawodnik – Mikołaj Roszak – WISŁA BOREK WLKP.
Najlepszy strzelec – Wojciech Kiszenia – ASTRA KROTOSZYN I
źródło: www.goskozminwlkp.pl
Komentarze