Żacy i Orlicy rywalizowali w kolejnych turniejach

25 lutego na hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wlkp. odbyły się halowe turnieje Żaków i Orlików. Udział w obu zawodach brali zawodnicy boreckiego klubu.

Pierwsi na parkietwybiegli zawodnicy w kategorii Żak. Do turnieju zgłosiło się dziesięć drużyn. W stawce znalazły po dwa zespoły gospodarzy, Akademii Talentów Krotoszyn, Astry Krotoszyn i Gromu Golina oraz drużyny Antonio Jarocin i Wisła Borek Wlkp. Biało-zieloni trafili do grupy B.

5. Grom II Golina 2 0:6

W meczu o 7. miejsce Wisła Borek Wlkp. rywalizowała z GOS-em II Koźmin Wlkp. Po ośmiu regulaminowych minutach padł bezbramkowy remis. W serii rzutów karnych lepsi okazali się gospodarze, pokonując biało-zielonych 1:0.

10. miejsce:Grom II Golina

Po rozegraniu wszystkich spotkań z każdej drużyny został wybrany jeden wyróżniający się zawodnik. W Wiśle Borek Wlkp. był to Kacper Grzymisławski.

-----

Również dziesięć drużyn brało udział w turnieju Orlików. Na liście zgłoszeniowej znalazły się po dwa zespoły gospodarzy, Akademii Talentów Krotoszyn i UKS-u Trójka Krotoszyn oraz drużyny Antonio Jarocin, Astra Krotoszyn, Grom Golina i Wisła Borek Wlkp. Biało-zieloni trafili do grupy B.

5. GOS Koźmin Wlkp. 1 1:6

W meczu o 7. miejsce Wisła Borek Wlkp. rywalizowała z Akademią Talentów II Krotoszyn. Po dziesięciu regulaminowych minutach padł bezbramkowy remis. W serii rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy z Krotoszyna, pokonując biało-zielonych 1:0.

10. miejsce: GOS II Koźmin Wlkp.

Podobnie jak w turnieju Żaków również w kategorii Orlik zostali wytypowani wyróżniający się zawodnicy z każdego z zespołów. W Wiśle Borek Wlkp. był to Mikołaj Roszak.